Testomen Clinic

P-Shot Mutluluk Aşısı

Sağlık Danışma Hattı

+90 212 953 20 15

Mutluluk aşısı olarak bilinen P-shot sertleşme bozukluğu tedavisinde popüler hâle gelen bir tedavidir. Aynı zamanda P-shot bir PRP tedavisidir. Penise bir sıvı enjekte edilmesi şeklinde uygulanır. Ayrıca hastanede yatış gerektirmez.

PRP Nedir?

Kullanım alanları; fizik tedavi, kozmetik dermatoloji, estetik, ortopedi, plastik cerrahi ve kadın doğum şeklinde farklılık gösterir. Tedavinin amacı hücre yenilenmesi’dir. Labaratuvarda elde edilen PRP sıvısı tedavi uygulanacak olan dokuya veya organa enjekte edilerek uygulanır. Bu şekilde doku ve organı tamir eder. PRP sıvısı içerisinde trombosit ve büyüme faktörleri etkisinden zengin bir içeriğe sahiptir.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

Sertleşme Bozukluğu (İktidarsızlık) Nedir?

İktidarsızlık olarak da nitelendirilen sertleşme bozukluğu, tıbbi olarak erektil disfonksiyon olarak bilinir. Ve bu durum erkekte cinsel ilişki içerisinde yeterli ereksiyon sağlayamaması ve devam ettirmedeki kalıcı yetersizliği sebebiyle oluşur.

P-Shot Nasıl Uygulanır?

Cerrahi bir işlem olmamakla beraber tedavi kalıcıdır. İşlem bir PRP sıvısının enjekte edilmesiyle uygulanır. Bu sıvı 4-6 ml kadardır. PRP sıvısı penisin belirli bölgelerine uygulanır. Uygulama öncesi lokal anestezik kremler kullanır. Bu da işlem sürecindeki ağrı oranını oldukça düşürür.

P-Shot Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Tedavi 3 seans uygulanır. Aynı zamanda takip eden 6 aylık periyotlarda tek seans yapılabilir. Tedavi sürecinde ilk seans itibariyle 1 haftada ilk etkiler görülse de asıl etkinin gözlemlenmesi 3-6 ay sürebilir. 45 dakika süren işlem içerisinde kişinin kanının alınması, santrifüj ile ayrıştırılması ve PRP sıvısının hazırlanması da bulunur. Bu nedenle işlemin kısa ve ağrısız geçtiğini söylemek mümkündür.

P-Shot Hangi Durumlarda Uygulanır?

Genel anlamda bu işlemi yaptıranlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Cinsel performansını artırmak isteyenler
  • Penisinin şeklinden memnun olmayanlar
  • Cinsel organının performansından memnun olmayanlar
  • Daha iyi bir cinsel performans isteyenler

Sağlıksız ve işlevsiz bir cinsel organ, özgüvensizliğe neden olur. Bu nedenle cinsel ilişkide olduğu kadar sosyal hayatta da cinsel organın durumu büyük rol oynar. Aynı zamanda bu işlemi tercih edenler aynı zamanda geçirdiği bazı (şeker hastalığı, tansiyon, travma, depresyon vb.) hastalıklar geçirmiş erkeklerdir. Bu hastalık süreçlerinde cinsel hayatında durgunluk yaşayan erkekler, yeniden cinsel hayatlarını renklendirmek için bu işlemi tercih ederler.

P-Shot Tedavisinin Etkileri

Tedavi 3 ila 6 ay arasında asıl etkisini gösterse de ilk seanstan itibaren 1 hafta içinde değişiklikler fark edilebilir. Bu etkiler de şu şekilde sıralanabilir:

  • Duyarlılık ve cinsel ilişkide alınan haz artar.
  • Penis, güçlenir ve işlevini daha iyi bir şekilde yerine getirir.
  • Daha tatmin edici ereksiyon yaşanır.
  • Cinsel ilişkideki olumlu etkiler sebebiyle erkeğin özgüveni artar.

P-Shot Fiyatları

Mutluluk aşısı ya da p-shot işlemi için net bir fiyat listesi yoktur. Öncelikle hastanın durumuna bakılmalıdır. Hastanın tedaviye uyumlu olduğu kesinleştikten sonra yapılacak işleme göre fiyat belirlenir. Detaylı bilgi ve randevu almak için bizi arayabilir, form doldurabilir, veya whatsapp’tan iletişim kurabilirsiniz. Uzman sağlık danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

P-Shot Mutluluk Aşısı

ESWT ile Şok Dalga Tedavisi

Erken Boşalma Tedavisi

Penis Büyütme/Kalınlaştırma

Penil Protez

Cinsel işlev Bozuklukları Tedavi Merkezi

%100 Gizlilik prensibiyle hizmet sunduğumuz androloji merkezimizde, cinsel sorunlarınızın tedavisi için bir çok alternatif yöntem sunmaktayız. Detaylı bilgi almak veya randevu talebi oluşturmak için sağlık danışma hattımızla iletişime geçmeniz yeterli.