Testomen Clinic

Penis Büyütme/Kalınlaştırma

Sağlık Danışma Hattı

+90 212 953 20 15

Penis büyütme ve kalınlaştırma erkeklerin görsel tatminini üst düzeye çıkartan bir tedavidir. Bu işlem sadece erkeklerin değil partnerlerin de tatminini sağlar. “Önemli olan boyu değil işlevi” dense de aslında tam olarak o iş öyle değil. Penis işlevi zaten gerekli bir mevzudur. Ancak boyu ve kalınlığı da görsel olarak cinsel ilişki içerisinde iki tarafın da daha mutlu olmasını sağlar.

Penis Boyu Ne Kadar Olmalıdır?

Ereksiyon hâlindeki penisin boyu ortalama olarak 12,5 olmakla beraber normal penis boyu 9 ila 16 cm arasıdır. Diğer bir yandan bu aralığın altında kalan penislere mikropenis denir. Bu konuda yapılan araştırmalarsa mikropenis grubunun dünya erkeklerinde çok az bir oranı olduğunu göstermiştir. Penis boyu baz alındığında diğer bir penis grubu da iri penistir. 18 cm ve üzeri penis boyuna sahip bu penisler de yine mikropenis gibi erkekler arasında oranla çok az görülür.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

Penis Kalınlığı Ne Kadar Olmalıdır?

Penisin çapı olarak da belirtebileceğimiz penis kalınlığı mezura ile ölçülür. Yine bu ölçüm erekte olmuş penis ile yapılmalıdır. Çıkın sonuç 10 cm altındaysa ince penis kategorisine girer. Ortalama penis çevresinin uzunluğu 10-12 cm arasındadır. Net kalınlık olarak da ortalama 4 cm’dir.

Neden Penis Büyütme/Kalınlaştırma Tedavisi Gerekir?

Penis büyütme ve kalınlaştırma tedavisi erkekte sadece cinsel organ için geçerli bir tedavi değildir. Aynı zamanda cinsel organından yakınan erkekler için psikolojik de bir tedavi sayılır. Çünkü penisinin boyundan ve kalınlığından tatmin olmayan erkek bunalıma girer. Bununla birlikte partnerini de mutlu edemiyorsa erkekler bu durumdan oldukça rahatsız olur. Bu nedenle penis büyütme ve kalınlaştırma tedavisi sonrası erkek özgüven tazeler. Kendine güveni olan erkek de sosyal hayatında ve cinsel hayatında yeniliklere açık hâle gelir. Sonuç olarak cinsel organından mutsuz erkekler bu tedavi yöntemini denemelidir.

Penis Büyütme/Kalınlaştırma Tedavisi

Penis kalınlaştırmak için kullanılan ameliyatsız bir yöntemdir. Cilt altına (estetikte de sıklıkla kullanılan) bir çeşit asit enjeksiyonu yapılır. Anestezik içerikler kullanıldığı için ağrı oranı çok düşüktür. Kişiden kişiye farklılık gösterse de genel olarak 1 veya 1,5 yıl kadar kalıcılığı olan bir uygulamadır. İşlemden 3 gün sonra kişi ilişkiye girebilir.

Penis Büyütme/Kalınlaştırma Tedavisi Fiyatları Nelerdir?

Cinsel organın büyümesi/kalınlaşması işlemi için net bir fiyat listesi yoktur. Öncelikle hastanın durumuna bakılmalıdır. Hastanın tedaviye uyumlu olduğu kesinleştikten sonra yapılacak işleme göre fiyat belirlenir. Detaylı bilgi ve randevu almak için bizi arayabilir, form doldurabilir, veya whatsapp’tan iletişim kurabilirsiniz. Uzman sağlık danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

P-Shot Mutluluk Aşısı

ESWT ile Şok Dalga Tedavisi

Erken Boşalma Tedavisi

Penis Büyütme/Kalınlaştırma

Penil Protez

Cinsel işlev Bozuklukları Tedavi Merkezi

%100 Gizlilik prensibiyle hizmet sunduğumuz androloji merkezimizde, cinsel sorunlarınızın tedavisi için bir çok alternatif yöntem sunmaktayız. Detaylı bilgi almak veya randevu talebi oluşturmak için sağlık danışma hattımızla iletişime geçmeniz yeterli.