Testomen Clinic

Tedavilerimiz

Sağlık Danışma Hattı

+90 212 953 20 15

P-shot’ta uygulanan materyal, hastadan alınan kandan laboratuvar ortamında hazırlanır. Hazırlanan sıvı, peniste belirli noktalara enjekte edilir. Uygulama öncesi lokal anestezik kremler kullanıldığı için ağrı oranı çok düşüktür. İşlem sonrası hasta ağrı hissetmez. Enjekte edilen sıvı 4-6 ml kadardır. İşlem yaklaşık 45 dakika sürer. P-Shot ilk kez uygulanıyorsa gün aşırı 3 seans uygulanır. Takip eden 6 aylık periyotlarda tek seans yapılabilir. 3 hafta sonra hasta değişiklikleri fark etmeye başlar. İşlemin asıl etkisi 3 ile 6 ay arasında ortaya çıkar. Hastanede yatış gerektirmez.

Bu tedavi için hastanın uygun bölgesinden (genellikle göbekten) yağ alınır. Alınan yağdan laboratuvar ortamında hücreler elde edilir ve penise 4-6 ml kadar sıvı enjekte edilir. Eğer bu işlem bir yıl sonra bir kez daha tekrarlanırsa bu oran daha da arttırılabilir. Bilinen bir yan etkisi yoktur ve hastanede yatış gerektirmez.

Adından da anlaşılacağı üzere penis üzerinden içeriye doğru minimal şok dalgalar gönderilir. Gönderilen şok dalgalar ile penis içerisindeki dokularda yenilenme başlar. Bu işlem seanslar halinde hastanın durumuna göre 6 veya 12 kez yapılabilir. İşlem ağrısızdır. Hastanede yatış gerektirmez. Her 6 ayda bir tekrarlanabilir.

Alternatif tedavi yöntemlerinden sonuç alamayan, gereken derecede veya hiç sertliğe ulaşamayan hastalara uygulanır. Protez, ameliyat ile penise yerleştirilir. Yerleştirilen sistem rezervuar (Su torbası), Sindirler ve kumandadan oluştuğu için “Üç parçalı penil protez” adını almaktadır. Su torbası ameliyatta göbeğin altında karın içine, silinder penise, kumanda da yumurtalıklara yerleştirilir. Ameliyat yaklaşık bir buçuk saat sürer, hasta bir gün hastanede yatırılır. Bir veya bir buçuk ay sonra implante edilen protez ile hasta ilişkiye girebilir, protezi uzun yıllar kullanabilir.

Erken boşalmayı engellemek için penisin baş kısmına bir çeşit tıbbi asit enjekte edilir. Bu işlemin amacı, penis başındaki aşırı hissiyatı azaltmaktır. Böylece, boşalma süresi uzar. Lokal anestezikler uygulandığı için işlem esnasında ağrı hissi çok düşüktür. İşlemden 3 gün sonra kişi ilişkiye girebilir. Kişiden kişiye farklılık gösterse de, işlemin etkisi yaklaşık 6 ay kadar kalıcıdır.

Penis kalınlaştırmak için kullanılan ameliyatsız bir yöntemdir. Cilt altına estetikte de sıklıkla kullanılan bir çeşit asit enjeksiyonu yapılır. Anestezik içerikler kullanıldığı için ağrı oranı çok düşüktür. Kişiden kişiye farklılık gösterse de, genel olarak bir veya bir buçuk yıl kadar kalıcılığı olan bir uygulamadır. İşlemden 3 gün sonra kişi ilişkiye girebilir.

Cinsel işlev Bozuklukları Tedavi Merkezi

%100 Gizlilik prensibiyle hizmet sunduğumuz androloji merkezimizde, cinsel sorunlarınızın tedavisi için bir çok alternatif yöntem sunmaktayız. Detaylı bilgi almak veya randevu talebi oluşturmak için sağlık danışma hattımızla iletişime geçmeniz yeterli.