Testomen Clinic

Yağ Enjeksiyonu Tedavisi

Sağlık Danışma Hattı

+90 212 953 20 15

Yağ enjeksiyonu, penis kalınlaştırma için uygulanan bir tedavidir. Bu nedenle penislerinde eğrilik ve incelik gibi şekil bozuklukları yaşayan erkekler bu tedaviye başvururlar.

Cinsel organda eğrilik ve incelik gibi sorunlar yaşayan erkekler, aynı zamanda özgüven konusunda da sorunlar yaşar. Cinsel organından tatmin olmayan erkekler, sosyal hayatta da zorluklarla karşılaşırlar. Günümüzde bu şekilde tatminsizlikler daha da çoğalmıştır. Bu nedenle erkeklerin yaşadığı bu sorun karşısında yağ enjeksiyonu tedavisi önerilir.

Penis Yağ Enjeksiyonu Nasıl Uygulanır?

Bu uygulama yapılması için gereken ilk işlem fazla yağlanma olan bölümde liposuction (okunuşuyla liposakşın) yapılır. Yani bu işlemin bir diğer etkisi de fazla yağlanma olan bölgedeki yağdan kurtulma şansıdır. Ki bu yağ genellikle göbek kısmından alınır. Sonrasında yağ alınan yerde de bir iz kalmaz. Bu yağ, laboratuvar ortamında kök hücre açısından zengin hâle getirilir. Ve 4-6 ml kadar sıvı penise enjekte edilir. İşte bu şekilde yağ enjeksiyonu uygulanmış olur. Ve bahsedilen problemler geride kalır. İşlemin süresi ise yaklaşık 45 dakikadır.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

Penis Yağ Enjeksiyonu Sonrası

Penise yağ enjeksiyonu uygulandıktan sonra hastanın dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz.

 • Dengeli ve düzenli beslenmelidir.
 • Tuz tüketimi azaltmalıdır.
 • İşlem sonrası erken dönemde alkol almamalıdır.
 • Cinsel organını korumalıdır.
 • Her gün en az 1,5 l su içmelidir.
 • İşlem sonrasındaki 1 ay içinde cinsel faaliyetlerden tamamen uzak durmalıdır.
 • 1 ay sonrasında cinsel yaşamına yeniden başlayan hasta 6. aya kadar penisini zorlamamalıdır.
 • Peniste görülen herhangi bir anormal durumda hekimi bilgilendirmelidir.
 • Banyo yapmak için hekim kararını beklemelidir.
 • İşe dönüş zamanını işte sarf edilen efor belirler.
 • Çok fazla efor gerektiren egzersizler erken dönem yapılmamalıdır.

Penis Yağ Enjeksiyonu Sonuçları

Penis yağ enjeksiyonu sonrasında peniste ciddi bir iz olmaz. Ayrıca isteğe bağlı olarak penis kalınlaştırma da 1,5 veya 2 kat yapılabilir. Yine bu konuda en çok sorulardan biri de “penisim kaç cm uzayabilir?”dir. Penise yağ enjeksiyonu sonrası penis boyu ortalama 3 ila 4 cm uzayabilir. Enine bir penis boyu artışı da bunu desteklediğinde iyi bir sonuç elde etme şansızın vardır. Penis boyu uzatmak içinse başka tedavi yöntemleri vardır.

Ayrıca hastanın sonuçtan memnun kalmaması durumunda işlem sonrası 6 ay beklemesi gerekir. 6 sonucunda işlem geri alınır veya yeniden penise yağ enjeksiyonu uygulanır.

Penis Yağ Enjeksiyonu Fiyatları

Yağ enjeksiyonu işlemi için net bir fiyat listesi yoktur. Öncelikle hastanın durumuna bakılmalıdır. Hastanın tedaviye uyumlu olduğu kesinleştikten sonra yapılacak işleme göre fiyat belirlenir. Detaylı bilgi ve randevu almak için bizi arayabilir, form doldurabilir, veya whatsapp’tan iletişim kurabilirsiniz. Uzman sağlık danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

P-Shot Mutluluk Aşısı

ESWT ile Şok Dalga Tedavisi

Erken Boşalma Tedavisi

Penis Büyütme/Kalınlaştırma

Penil Protez

Cinsel işlev Bozuklukları Tedavi Merkezi

%100 Gizlilik prensibiyle hizmet sunduğumuz androloji merkezimizde, cinsel sorunlarınızın tedavisi için bir çok alternatif yöntem sunmaktayız. Detaylı bilgi almak veya randevu talebi oluşturmak için sağlık danışma hattımızla iletişime geçmeniz yeterli.